Категории

Вітаміни Гамалайф для ін'єкцій 10 мл

Вітаміни Гамалайф для ін'єкцій 10 мл
Модель: Гамалайф 10 мл вітаміни
Наличие: Есть в наличии
Цена: 70.00грн.
Без НДС: 70.00грн.
Количество:     - или -   В закладки
В сравнение

Опис

Прозора рідина червоного кольору. склад 100 мл препарату містять діючі речовини (%): плацента денатурована емульгованих (ПДЕ) 0,05; натрію нуклеинат 0,1.

Фармакологічні властивості

Плацента денатурована емульговані (ПДЕ) діє як біогенний стимулятор, покращує обмін речовин завдяки наявності мінеральних речовин, нуклеотидів, амінокислот і ферментів. Дезінтоксикаційну дію обумовлено наявністю в ПДЕ гексуронових кислот. Нуклеінат натрію є індуктором лейкоцитарної реакції, стимулятором внутрішньоклітинного метаболізму, нуклеинового обміну, особливо при імунодефіцитах в організмі тварин і птиці.

Застосування

Як біотонізіруючий засіб для профілактики і лікування у великої рогатої худоби, коней, свиней, хутрових звірів, собак, кішок, курей різних патологій: анемій, гіповітамінозів, інфекційних та інвазійних захворювань, Піометра, отруєнь і ін.; в післяопераційний період; при токсикозі вагітності; для стимуляції полювання; при підготовці тваринного до виставок, змагань та транспортуванням.

Дозування

Препарат вводять підшкірно, внутрішньом'язово, внутрішньовенно. Можливо пероральне застосування з питною водою. Для лікування тварин препарат застосовують в дозах: внутрішньом'язово 0,3-0,5 мл на 1 кг маси тіла 1-3 рази на добу в складі комплексної терапії гіповітамінозу, інфекційних і паразитарних захворювань.

Тривалість курсу - 5-10 діб. При внутрішньовенному введенні дозу необхідно зменшити вдвічі, при пероральному застосуванні (на корінь язика) - збільшити вдвічі; при отруєннях препарат вводять підшкірно, внутрішньовенно або крапельно в дозі 1,0-1,5 мл на 1 кг маси тіла в складі комплексної терапії.

З профілактичною метою: - Вводять 0,025 мл препарату на 1 кг маси тіла, для стимуляції полювання - дворазово з інтервалом 7 днів; для підвищення оплодотворяемості- безпосередньо перед заплідненням; для кращого розвитку плоду - 1-3 рази на місяць в першій половині вагітності; для полегшення пологів і профілактики ускладнень - одноразово перед пологами; самкам для профілактики порушень метаболізму і зниження втрати маси тіла під час лактації - 1-3 рази на місяць протягом усього підсисний період;

- Внутрішньом'язово 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла 1 раз на добу на 1; 3 і 5 діб життя молодняку ​​для підвищення природної резистентності та імунітету, запобігання ранньої смертності;

- Внутрішньом'язово 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла одноразово або курсом з 3-х вводів інтервалом в 2 доби в період інтенсивного росту молодняка (при необхідності можливе повторення курсу кожного місяця); для підвищення приросту маси тіла молодим тваринам або при відставанні в рості; -

Внутрішньом'язово 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла одноразово або, при необхідності, курсом 8, 6 і 4 доби перед впливом передбачуваного стрес-фактора молодняку ​​і дорослим тваринам в період інтенсивних навантажень, при транспортуванні та інших стресах;

- Внутрішньом'язово 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла 1-3 рази на тиждень ослабленим і старим тваринам (після перенесених захворювань, операції і при дегельмінтизації). Для зручності при оральному застосуванні невеликі дози препарату можна змішувати з невеликою кількістю питної води.

Протипоказання

Ні.

Застереження

Ні.

Форма випуску

Флакони з нейтрального скла вмістом по 6; 10 і 100 мл.

Зберігання Сухе, темне місце при температурі від 4 ° С до 25 ° С. Не заморожувати. Термін придатності - 1 рік з дати виготовлення. Для застосування у ветеринарній медицині!

Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021