Категории

Фітоеліта Здорові нирки

Фітоеліта Здорові нирки
Модель: Фітоеліта Здорові нирки
Наличие: Есть в наличии
Цена: 80.00грн.
Без НДС: 80.00грн.
Количество:     - или -   В закладки
В сравнение

ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ

Лікарський засіб, призначене для лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів у кішок і собак

Форма випуску: 50 таблеток по 0,2 м

Інструкція для застосування

ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ для лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів у кішок і собак

Загальні відомості:

Торговельне найменування лікарського препарату: ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ (PHYTOAELITA® SANUS RENES) Міжнародна непатентована назва: чи не присвоєно.

Лікарська форма:

таблетки для перорального застосування. ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ в одній таблетці масою 0,2 г в якості діючих речовин містить комплекс екстрактів рослинної сировини: трави хвоща польового, кори кореня барбарису, коріння кульбаби, листя берези, трави звіробою, стулок плодів квасолі звичайної, кореневищ і коренів марени, трави ехінацеї пурпурової, листя кропиви, трави золототисячника, трави фіалки, квітів комірника вязолістного, коренів лопуха, коренів і кореневищ солодки, шишок хмелю, квіток ромашки, трави леспедеци головчатой, трави ортосифона тичинкового, нирок березових, квіток нагідок, листя м'яти перцевої, трави буквиці лікарської, кореневищ лепехи, кореневищ і коренів родовика, трави деревію, трави підмаренника, трави будри плющевидной, трави материнки - 7,56 мг (флавоноїди в перерахунку на рутин - не менше 1 × 10-7%), а в якості допоміжних речовин: крохмаль - 10 мг, стеарат кальцію - 1 мг, лактоза - до 200 мг. За зовнішнім виглядом лікарський препарат являє собою двоопуклі таблетки від білого до світло-жовтого кольору; допускаються вкраплення і незначна мармуровість.

Лікарський препарат випускають розфасованим по 50 таблеток в полімерні банки або пакети з харчового поліетилену, вміщені разом з інструкцією із застосування в пачку з картону коробкового.

ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва. Забороняється застосування лікарського препарату після закінчення терміну придатності. ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ слід зберігати в місцях, недоступних для дітей. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Фармакологічні властивості:

Лікарський препарат ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ відноситься до комплексних препаратів рослинного походження для лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів. Механізм дії лікарського препарату обумовлений наявністю в його складі біологічно активних речовин з рослинної сировини. Біологічно активні речовини хвоща польового (фенолокислоти і похідні 1-інданона, флавоноїдні з'єднання: флавонони (нарингенин), флавоноли (аромодендрін, Таксіфолін, кемпферол, кверцетин), флавони (генхванін, лютеолін, апігенін, 6-хлорапігенін), кремній в розчинній формі кремнієвої кислоти, пов'язаної з органічними сполуками) мають сечогінні властивості, перешкоджають агрегації сечових каменів і утворення нерозчинних конгломератів. Кореневища марени фарбувальної містять антрахінони, що володіють здатністю розпушувати оксалатних каменів, фосфорнокислиє, щавлевокислі солі кальцію і магнію, уретати, що утворюються в нирках і сечовому міхурі, при сечокам'яній хворобі. Трава леспедеци головчатой ​​містить леспедін, що володіє гіпоазотеміческім, диуретическим і протизапальну дію. Трава ортосифона тичинкового містить глікозид ортосіфонін, який надає помірну сечогінну дію при набряках внаслідок недостатності кровообігу і порушення функції нирок. Кора коренів барбарису містить алкалоїд берберин, що володіє антибактеріальною активністю. Коріння кульбаби містять гіркоту тараксоцін, що володіє здатністю нейтралізації кислої реакції сечі і нормалізації лужного балансу організму. Лікарський препарат має сечогінну дію, має здатність поступового розпушення оксалатних і фосфорнокислий каменів, уратів, що утворюються в нирках і сечовому міхурі, сприяє регуляції тонусу гладкої мускулатури ниркових мисок і сечоводу, що полегшує процес виведення і видалення конкрементів, зменшує азотемію при недостатності нирок, підвищує виділення натрію і меншою мірою калію, підсилює виведення азотистих речовин з сечею. Лікарський препарат ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). Лікарський препарат не володіє кумулятивними, ембріотоксичними і тератогенних властивостями.

Порядок застосування:

ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ застосовують дорослим собакам і кішкам, цуценятам, кошенятам як допоміжний засіб для лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів - гострої і хронічної ниркової недостатності, пієлонефриту, гломерулонефриту, циститу, сечокам'яної і сечокам'яній хворобі як протизапальний, антибактеріального, солевиводящій, камнерастворяющім, репаративного, анальгетичної, спазмолітичний і загальнозміцнюючий фітозасоби. Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату.

ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ застосовують тваринам індивідуально перорально з невеликою кількістю корму (ласощі) або вводять примусово на корінь язика в наступних разових дозах:

дорослим собакам і цуценятам - 1 таблетка на 10 кг маси,

дорослим кішкам - 1 таблетка на тварину,

кошенятам - ½ таблетки на тварину.

При гострому перебігу хвороби перші 1-2 дні лікування препарат застосовують кожні 2 години, наступні дні - 3 рази на день до усунення гострих клінічних ознак хвороби. Після ослаблення гостроти захворювання слід продовжити лікування препаратом протягом 2-4 тижнів. При хронічному перебігу хвороби лікарський препарат застосовують 3 рази на день протягом 2-4 тижнів.

Симптоми передозування препарату у тваринах не виявлено. Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не встановлено. Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату слід відновити якомога швидше в тому ж дозуванні і по тій же схемі.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості і появі алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до компонентів лікарського препарату і появі побічних реакцій застосування препарату припиняють і проводять десенсибілізуючу і симптоматичну терапію.

Відомості про несумісність препарату ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ з іншими лікарськими препаратами відсутні. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики: При роботі з препаратом ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом. Людям з гіперчутливістю до його компонентів слід уникати прямого контакту з препаратом ФІТОЕЛІТА® ЗДОРОВІ НИРКИ. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку). Порожні банки, пакети з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Організація-виробник: ТОВ «ВЕДА».

Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021