Категории

Ваговий корм

Цей розділ нашого інтернет-магазину Фауна Вет-Сервіс основнаний для продажу кормів для котів і собак на вагу.

Ми почали продавати корми на вагу в максимально великому асортименті і принципово змінили підхід і якість до упаковки кормів на вагу!

Але так само ми займаємося реалізацією кормів в заводських упаковках і всіх інших зоотоварів для домашніх тварин. Зоомагазин Фауна Вет-Сервіс пропонує корми для котів і собак від всіх відомих торгових марок, і тільки від офіційних представників і офіційно завезені в Україну! Ми не займаємося конфіскатом і піклуємося про здоров'ям тварин наших клієнтів! У нас завжди тільки свіжі і оригінальні корми! У нашому магазині ви не зустрінете підроблених кормів, тому іноді у нас можуть бути не найнижчі ціни. Після відкриття заводського мішка, корм фасується в поліетиленові пакети і запаюється, завдяки чому корм не вивітрюється, що не зсихається, і залишається свіжим. Готовий замовлення відправляється в картонних коробках, що дозволяє уникнути проколів і порізів пакетів з кормом при транспортуванні. Так само ми рекомендуємо зберігати корм в фірмовому контейнері, зберігаючи корм в контейнері , корм не буде вивітрюватися і зсихатися, а буде зберігатися свіжим у своїй первісній кондиції більш тривалий термін.

Чому вигідно купувати корм на вагу у нас:

  • У нас корм на Вагу свіжий и не вівітреній.
  • Ми запаюють корм в поліетиленові пакети, Завдяк чому ВІН залішається свіжім и не вівітрюється.
  • У Фауна Вет-Сервіс представлені на нашому сайті только від офіційніх імпортерів корму.
  • Ми даємо 100% гарантію, що Ви отримаете тільки свіжий корм для свого улюбленця, розфасованій з оригінального Мішка виробника.

 

Выберите подкатегорию

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021