Як обрати клітку для хом'яка?

Як вибрати клітку для хом'яка: кваліфіковані поради професіоналів

Хом'яки - тварини невибагливі. Недарма в радянські часи їх тримали в звичайних трилітрових банках, оскільки клітку купити було ніде. Однак сьогодні все змінилось і існує великий вибір "житла" для цих маленьких, милих тварин. Фахівці інтернет-магазину "Фауна Вет-Сервіс" поділяться кваліфікованими порадами, як підібрати клітку для хом'яка і розкажуть, що обов'язково враховувати.

Розмір будиночка

Це, мабуть, головний критерій. Помилково думати, що маленькій тварині потбірно мало місця - у хом'ячка має бути достатньо місця, щоб він міг вільно переміщатися по клітці, намотуючи за день сотні метрів. Тому рекомендується вибирати двоповерхове "житло" - така клітка не займає багато місця, але дозволяє тварині багато бігати, пересуватися не тільки в горизонтальній, а й фактично в вертикальній площині.

Звернуть увагу. Існує небезпека, що тварина звалиться з другого поверху на перший. Тому обирайте моделі, у яких надійне, міцне перектиття між поверхами, а для переходу між ними використовується безпечний коридор, труба.

Прути і дверцята клітки

Прути повинні бути виготовлені з якісного, надійного матеріалу. Якщо він занадто м'який, то в майбутньому тварина може перезризти. А якщо відстань між прутами буде занадто великим, то хом'як просто протиснеться між ними - він дуже гнучкий.

Наприклад, деякі припускаються помилки - куплюють клітки, призначені для утримання морських свинок. Так, у таких моделей якісний матеріал, але ось частота розташування прутів рідка і хом'ячок вільно пролазить міжними, як ніби проходить через відчиненні двері.

До речі, раз заговорили про двері - найчастіше вони відриваються вгору, але важлива наявність фіксуючого гачка. Не думайте, що хом'яки слабкі або некмітливі - нерідкі випадки, коли вони самостійно піднімають дверцята і виявляються на волі.

Звернуть увагу. Якщо купуєте двоповерхове "житло", то віддавайте перевагу тому, у якого дверцята є і на першому поверху, і на другому поверсі. Це підвищує зручність чищення клітки. Та й зловити хом'ячка якщо це необідно, буде легше.

Не варто купувати клітки з пофарбованими прутами. В ідеалі вони повинні бути виготовленні з нержавіючої сталі: 

Підлога клітки

Підлога клітки хом'яка може бути як цільним, так і з висувним піддоном. Перші знімаються повністю, закруглені, а тому їх зручніше мити. Хоча багатьом здається, що висувні піддони більш зручні в користуванні, але це не так - висувна частина не така вже й велика, щоб в неї можно було покласти підстилку. Для цього вам все одно доведеться виймати піддон повністю. А ось мити його не так зручно.

Аксесуари в клітці

Обв'язково подбайте, щоб були присутні наступні аксесуари:

Поїлка повинна надійно фіксуватися на стінці і не протікати без натискання на кульку. До годівниці взагалі немає якихось особливих вимог. А ось колесо слід підбирати ретельно і враховувати розмір вашої тварини. Так, для великих порід і діаметр колеса потрібно підібрати відповідальний, інакше хом'ячок не влізе в нього.

Не нехтуйте колесом! Воно вкрай важливо - ссавцю потрібен біг для повноцінного розвитку і підтримки здоров'я. 

Якщо вам потрібно аксесуари, засоби по догляду за хом'яками, ознайомтесь з каталогом товарів ветеринарного магазину !Фауна Вет-Сервіс" - в ньому представлений великий вибір різноманітних, якісних товарів.

Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021