Про вибір корма для собак

Абсолютно кожен господар знає, що здорове харчування для свого улюбленця - це запорука її здоров'я, настрою й енергійності. Наприклад, якщо собака не отримує потрібного раціону і лінійку необхідних їй щоденних корисних речовин і вітамінів, то рано чи пізно в неї починаються проблеми зі здоров'ям, а це в свою чергу може вилитися в досить не приємну підсумкову картину. Собака повинна щодня отримувати необхідну кількість білка, вуглеводів, кальцію і інших корисних речовин, а в залежності від породи співвідношення цих речовин регулюється. Молодим цуценятам для зростання і повноцінного розвитку необхідно підібрати корм з консультацією фахівця або ж використовувати відгуки більш досвідчених людей. Більшість господарів звикли самостійно вибирати сухий корм для собак. Відповідальні господарі обов'язково будуть цікавитися цим питанням у досвідчених заводчиків, в розплідниках або ж у ветеринара.

Наші фахівці з великим задоволенням поділяться з вами інформацією про те, як же вибрати корм для собак. Щоб клієнт не заплутався в величезному виборі сухих кормів для собак на ринку, ми їх розділили на кілька критеріїв.

Щоденного раціону (повсякденний) або лікувальний.

Тут ви можете не хвилюватися і самостійно визначити. Якщо ваша собака здорова, то їй підійде звичайний корм для щоденного раціону.

Лікувальний корм буде корисний тільки собакам, у яких є проблеми з суглобами, кістками, шлунково-кишковим трактом та ін.

Купити лікувальний корм для собаки в Україні можно у виробників: "Royal Canin", "Josera".

Пам'ятайте, що лікувальний корм не рекомендується використовувати постійно. Кількість днів застосування необхідно обговорити з вашим ветеринарним лікарем.

Вік собаки.

Як вже говорилося раніше, на різних етапах життя вашої собаки їй необхідні різні корисні речовини в різних кількостях і пропорціяї. Якщо ви почнете годувати собаку кормом преміум або супер-преміум класу, то у них є цілі лінійки для різних вікових груп ваших вихованців. Ви зможете самостійно визначити і дози і різновид кормів, який необхідний на даному етапі життя вашої собаки. Досить тільки проконсультуватися з продавцем або ж ветеринарним лікарем про вибір виробників корму.

Спосіб життя собаки.

Спосіб життя собаки вашого вихованця так само чимало важливий, як і вік або ж розміри собаки для підбору типу харчування і раціону. Якщо ваш пес активний і веде такий же спосіб життя, йому необхідний корм, який буде містити в складі вітаміни для росту і щоденної підтримки фізичної сили.

Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021