Як правильно дати ліки кішці?

А ви знаєте, як правильно дати ліки кішці?

Правильна діагностика - гарантія ефективного лікування. Однак коли мова заходить про тварин, потрібно ще й навчитися давати їм медикаменти. Наприклад, ті ж кішки відчувають потовчені таблетки або мікстуру навіть в своїх улюблених ласощах і, понюхавши його, гордо віддалятися, навіть не поглянувши.

Як же бути? Фахівці ветеринарної клініки "Фауна Вет-Сервіс", сприраючись на свої знання і досвід, підготували перевірені поради та рекомендації, користуючись якими, ви зможете без проблем дати своїй коханій кішці будь які призначені ветеринаром медикаменти і препарати.

Порада! Перж ніж "нагодувати" тварину таблеткою, правильно оціните розмір пігулки.. Якщо вона занадто велика, обов'язково розділіть таблетку на декулька частин. Інакше кішка не тільки категорично відмовиться ліки, але і може вдавитися їми.

Якщо призначені таблетки кішка дивним чином відчувають , коли ви підходите до них із затиснутою в долоні пігулкою і вже в цей момент для себе вирішують - вони ні за що не будуть "це" їсти.

Отже, щоб дати таблетку кішці, вам, ймовірно, знадобиться допомога - попросіть когось із своїх домочадців взяти тварину на руки і міцно обхопити ( але не стискати сильно! ), утримуючи його в положені сидячі.

Порада! Якщо вам нема когу допомогти, візьміть не надто товсте, але досить щільний рушник або тонкий плед і загорніть кота.

Ви, в свою чергу, однією рукою злегка закиньте голову кота, а другою, відкривши пащу, покладіть туди таблетку і затисніть щелепи рукою, поки тварина не проковтне пігулку.

Щоб кішка точно проковтнула таблетку:

- ніжно погладьте їй горло;

- вприснування зі шприца в рот чистої води.

Обов'язково переконайтесь, що ліки проковтнуті, а потім погладьте тварину, приголубте і побалуйте ласощами.

Даємо таблетки з ласощами

Хороший спосіб - давати пігулки разом з ласощами, але обов'язково треба запитати у ветеринара, з якою їжею можна давати таблетки. Оскільки не всі поєднання допустимі.

В даному випадку послідовність дій буде наступною:

- Візьміть невеликий шматок твердого сиру, відвареного м'ясв. Зробіть поглиблення в їжі. Покладіть в нього пігулку, використовуючи пінцет - це потрібно для того, щоб потім, коли будете брати їжу руками, на її поверхні не залишалося запаху ліків. Постарайтеся акуратно закрити поглиблення. Дайте ласощі тварині - наполегливо, але без злоби. Коли кішка проковтне їжу разом з таблеткою, обов'язково похваліть її, приголубте.

Порада! Якщо ні першим, ні другим способом змусити кота з'їсти таблетку не виходить, подрібніть пігулку, змішайте з чистою водою і дайте так, як дається рідкі ліки.

Якщо призначена мікстура. 

У цьому випадку все буде трохи простіше:

- Наберіть ліки в піпетку або шприц (все залежить від того, скільки саме мікстури потрібно дати); 

- зафіксуйте тварину;

- не потрібно закидати і підіймати голову кішці, просто підійміть верхнб щелепу;

- стежте, щоб голова трималася рівно;

- збоку відкривши рота коту вставте піпетку або шприц;

- і не вливайте мікстуру занадто глибоко - це може привести до його потрапляння в дихальне горло;

- натиск введення, якщо використовується шприц, не повинен бути занадто сильним;

- коли закінчете введення, ніжноприкрийте щелепу тварині і погладьте горло - це спростить проковтування рідини;

- якщо обсг введеної мікстури великий, вводьте її порційно, щоб тварина встигала ковтати.

Зверніть увагу. Якщо мікстура гірка, у кішки почнеться рясне слиновиділення. Не бійтеся - це нормальна реакція!

Підводячи підсумок.

Користуючись порадами досвідчених ветеринарів клініки "Фауна Вет-Сервіс", ви зможете без проблем дати ліки своїй тварині. Головне, зберігайте спокій, не нервувати і не злитися - інакше кішка відчує це і як би ви не старалися, не дозволить дти їй препарат. 

І ще - купуйте медикаменти тільки в спеціалізованих, перевірених аптеках, де продаються якісні ліки. Наприклад, великий вибір якісних препаратів, що зберігаються належним чином, представлений на сайті ветеринарного інтернет-магазину "Фуна Вет-Сервіс".

Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021