Про нас

Фауна Вет-Сервіс – ваш зоомагазин!

Раді бачити Вас на сайті інтернет зоомагазину Фауна Вет-Сервіс! У нас представлені тільки якісні товари відомих виробників - все, що потрібно для здорового, довгого і щасливого життя ваших вихованців!

Ми цінуємо наших клієнтів і їх тварин, а тому готові зробити все, щоб обрана в магазині зоотоварів Фауна Вет-Сервіс продукція була доставлена в найкоротші терміни.

Ми відповідально підходимо до вибору постачальників, співпрацюємо тільки з відомими, брендовими виробниками, а також дотримуємося всіх правил зберігання товарі, тому можете бути впевнені - вся продукція, придбана у ветеринарному інтернет-магазині Фауна Вет-Сервіс, відповідає стандартам якості!

Роки успішної роботи! Інтернет-магазин зоотоварів Фауна Вет-Сервіс відкритий на базі однойменної ветеринарної клініки, що працює вже багато років і завоювала довіру сотень, якщо не тисяч клієнтів.

У нас є необхідний досвід в підборі якісних засобів по догляду за тваринами, аксесуарів і медикаментів, які принесуть вашому вихованцю тільки користь!

Якщо ві не впевнені, який саме товар підібрати, на чому зупинити свій вибір, нашу фахівці, які мають солідний досвід в ветеринарії, нададуть кваліфіковаму консультативну допомогу і порадять, що потрібно, враховуючи особливостівашого домашнього улюбленця. 

І для цього вам не доведеться навіть покидати своє улюблене крісло біля комп'ютера, витрачати час на ходіння по звичайним магазинам - просто виберіть товар, що вас цікавить і оформлюйте замовлення!

Чому саме Фауна Вет-Сервіс: 5 причин вибрати наш магазин

Є як мінімум 5 причин робити покупки в інтернет-зоомагазині Фауна Вет-Сервіс.

Якщо ви шукаєте конкретний товар, а його ніде немає, просто залиште заявку нам - ми зробимо все можливе, щоб ви отримали інформацію щодо товару який вас цікавить якомога швидше!

Ветеринарний інтернет-зоомагазин "Фауна Вет-Сервіс" - купуйте якісну продукцію у знаючих ветеринарів!

 

Работает на OpenCart
Фауна-вет-сервис © 2021